MOJE PRÁCE

ZAMĚSTNÁNÍ

Současné


MY LIVING - MY GARDEN - V roce 2014 mi přišla nabídka na práci snů od paní Vlasty Šustrové, majitelky nádherného květinářství se skutečným francouzským šmrncem. Obchod se nachází na Jiřího z Poděbrad a nabízí nejen nejkrásnější květiny v celé Praze, ale také dekorace a kosmetiku z Francie, Itálie a Skandinávie. Na starosti v tomto kouzelném obchodě mám fotografie, copywriting, blog, webové stránky, PR a creative design. Naše květinářství spolupracuje s Hereckou asociací, velvyslanectvími, kavárnami a svatebními agenturami. "Do what you love, love what you do."

MinuléFLOWERS & LIVING - Obchod s květinami a romantickými dekoracemi v pražských Dejvicích byl mou vstupenkou do vysněného světa interiérového designu, dekoru, vůní a květin. Koncem roku 2011 mi přišla nabídka na spolupráci od majitelky, paní Kateřiny Zaoralové, přičemž v lednu 2012 vznikl firemní blog, který jsem psala do prosince 2013. V obchodě jsem se starala o marketing, grafiku, fotografie, sociální sítě, eshop, prezentaci na veletrzích a dekor. Byly to dva roky plné skvělých zkušeností a rozvoje mým vysněným směrem.PROJEKTY

SoučasnéATELIER ON
-  Architekt Radim Janík založil online projekt atelierON v roce 2013 a v roce 2014 mě přizval do svého týmu. Náš ateliér je založen na online konzultacích z pohodlí domova , následném osobním setkání, zaměření prostoru a navržení interiéru. Působím zde jako interiérová designérka a stylistka. Pro naše klienty připravuji mood-boardy, product-boardy, kombinuji barvy a materiály a vybírám dekor.
TEMPO ALLEGRO - Kavárnu a vinárnu Tempo Allegro otevřel můj nejlepší přítel Přemek Veselý na podzim roku 2013. V ulici Karolíny Světlé 24, kousek od Karlova mostu, tak vznikl kousek malé Itálie s těmi nejbáječnějšími víny a vynikajícími antipasti. Přemkovi pomáhám s creative strategy, rozvojem sociálních sítí, grafikou a fotografiemi. Přemek také pronajímá překrásný penzion v Mikulově s názvem Ruby´s Mikulov, jehož okolí je předurčeno ke slastnému užívání, ochutnávání vín a procházkám v přírodě.

Minulé
BOHEMIA LIVING - Český digitální lifestyle magazín o bydlení, designu, jídle a zahradničení, jehož zakladatelkou byla Jana Pěkná. Jana oslovila několik talentovaných blogerek, díky čemuž se podařilo utvořit tým, který společnými silami přinášel nové články svým čtenářům každé dva měsíce. V časopise jsem působila jako redaktorka sekce Dekor (2012 - 2013), což obsahovalo fotografování, styling, DIY a psaní článků.
APARTMÁN ALICE - se nachází na pražské Letné a jedná se o krásný loftový byt, který vlastní má kamarádka Soňa. Když se z bytu odstěhovala naše společná přítelkyně Věrka, tak se Soňa rozhodla byt pronajímat krátkodobě, a tak se stal oblíbeným místem pro návštěvy turistů a pro účely obchodních cest. Podílela jsem se na stylingu, fotografiích a úpravách textů.